Ayrıntılar geliyor…
Related Posts
Jeoloji mühendisi uyardı: Deprem periyodumuz doldu
Burdur depreminin 53’üncü yılında “Deprem periyodumuz doldu” uyarısı yapan yüksek jeoloji mühendisi Servet Cevni, “Yarın olacak gibi hareket etmemiz lazım” dedi.
Vanlı ailelerden DEM Parti İl Başkanlığı önünde eylem
Van’da çocukları dağa kaçırılan aileler, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) İl Başkanlığı önündeki eylemlerine bu hafta da devam etti.
Yunusemre Belediyesi Yuntdağı’nda Sanat Etkinlikleri Başladı
Yunusemre Belediyesi’nin Yuntdağı’nda düzenlediği sanat etkinlikleri, Recepli ve Karakoca Mahallelerinde başladı. Etkinlikler yaz sezonu boyunca kırsal mahallelerde devam edecek.