Avrupa Parlamentosunda (AP) 10’uncu yasama döneminin başlayacağı bu hafta, Avrupa Birliği’nin (AB) 5 yıllık geleceği için önemli oylamaların yapılacağı ve mesajların verileceği kadersel nitelik taşıyor.
Bahçılı ilçesinde Hacı Hidayet Doğruer Mahallesi’nin yeni muhtarı olarak seçilen Medine Çetin, mazbatasını alarak görevine başladı. Üç çocuk annesi Çetin, mahallenin sorunlarını çözmek ve hizmetleri en iyi şekilde sunmak için çalışacağını belirtti. Kadınlarla sürekli iletişim halinde olacağını ve mahalleyi daha da güzelleştirecek sosyal çalışmalar yapacağını ifade eden Çetin, destek veren herkese teşekkür etti.